Objednat
Embryologická laboratoř IRMG byla vybudovaná Dr, Uhrem s Dr. Baborovou a Dr. Huttelovou v roce 2007. Podařilo se propojit dlouholeté zkušenosti s nejmodernější technikou a sofistikovanou ergonomií, což umožňilo dosažení maximální efektivity u všech laboratorních procesů.

Neváháme investovat do pokroku v reprodukční medicíně

Dr. Uher byl první, kdo ve České Republice zařadil do rutinních metod embryologické laboratoře ekonomicky velice náročné techniky jako IMSI nebo kontinuální sledování vývoje embryí pomocí EmbryoScope. Jako jedno z mála IVF center jsme již kompletně nahradili starý sytém kultivace ve velkých skříňových inkubátorech kultivací v multikomorových stolních inkubátorech Esco-Miri, které daleko lépe udržují kultivační prostředí. Jako jedno z prvních center v Evropě jsem rutině nahradili techniku IVF a ICSI metodou IMSI, která vede k většímu počtu kvalitně se vyvíjejících blastocyst a tím i zvýšení počtu těhotenství. Naši lékaři a embryologové byli mezi prvními, kdo zavedli metody FISH  a CGH v praeimplantační genetické diagnostice do rutinní praxe.

Pro mikromanipulační techniky ICSI/IMSI  je určen mikroskop Leica AM6000 a Olympus IX71 umístěný v laminárním boxu, vybavený laserem a softwarem Octax, umožňující provádět asistovaný hatching, biopsie polárních tělísek, blastomer  a trofoektodermu. Laboratoř je dále vybavena dvěma laminárními boxy K-Systems třídy čistoty A se stereomikroskopy Olympus SZX7,  mikroskopem s fázovým kontrastem  Zeiss Primovert,  mikroskopem Olympus CKX41  a příručními inkubátory Labotect. Pracovní stanice umožňují  sterilní izolaci oocytů po punkci, hodnocení vývoje embryí a jejich přípravu k embryotransferu. 
Andrologická laboratoř je vybavena mikroskopem Zeiss Axio Scope A1 pro hodnocení kvality ejakulátu.
 Součástí laboratorního komplexu je kryolaboratoř pro uchovávání kryokonzervovaných reprodukčních buněk ve skladovacích kontejnerech s kapalným dusíkem. Komplex laboratoří včetně zákrokového sálu je čistý prostor třídy D s řízeným přetlakem. Instalovaný  několikastupňový vzduchový filtrační systém garantuje stabilní čistotu prostředí.

Při vyšetřování, opatřování a zpracovávání reprodukčních buněk jsou používány pouze materiály (kultivační misky a média) splňující evropskou certifikaci CE 93/42. 
V Institutu zajišťuje nepřetržitou dodávku elektrické energie záložní zdroj dieselgenerátor Infinity Living 15. Používáme nejmodernější softwarové systémy, stejně jako velká IVF centra ve světě.  V Institutu je zaveden metrologický řád, který stanovuje postupy pro evidenci, ověřování, kalibraci a vyřazování přístrojového vybavení a měřidel.

powered by Lékaři Online

Kontakt

FertiCare SE
Radlická 3185/1c , Praha 5, 150 00

Kliniky:
FertiCare Karlsbad Fertility:
Bělehradská 1042/14, Karlovy Vary
FertiCare Prague:
Radlická 3185/1c, Praha 5

© 2014 - 2020 Karlsbad Fertility - FertiCare SE
FertiCare SE is member of the group formed by Universal Clinics S.L.U. and Dr Petr Uher and their respective subsidiaries.