Objednat

Genetika se stala fenoménem moderní medicíny. Je to biologická věda, zabývající se dědičností, proměnlivostí organismů, jejími příčinami a především vlivem dědičných faktorů na vznik nejrůznějších vad a chorob. Každý člověk má zcela unikátní genotyp, tedy soubor genů, určijících jeho vzhled, vlastnosti, ale také dispozice k určitým chorobám. Proto se současné době se klinická genetika využívá jak k prevenci tak k diagnostice. Úkolem prevence je zjišťovat genetická rizika různých vývojových vad plodu a chorob, diagnostika zase odhaluje vývojové vady, geneticky podmíněné choroby a jejich riziko. Zároveň vyšetřuje i nosičství určitých chorob - přestože jedinec některou chorobou sám netrpí, existuje pravděpodobnost, že jeho potomci by jí trpět mohli. Genetické testování představuje nejmodernější metodu zjišťování přítomnosti těchto genů, které mohou v budoucnu představovat potenciální nebezpečí pro zdraví daného člověka.

 

Co nabízíme

Institut Reprodukční medicíny - Preimplantační genetická diagnostika – PGD

Preimplantační genetická diagnostika představuje vysoce specializovanou techniku určenou k identifikaci chromozomálních aberací (odchylek, změn) či monogenních dědičných chorob ještě před transferem embrya do dělohy.

Více informací o PGD >>

 

Genetická Ambulance – Genetická Laboratoř

Kompletní genetické poradenství /vyšetření pro páry s výskytem genetických onemocnění v rodině.

Více informací o genetické ambulanci/laboratoři >>

 

powered by Lékaři Online

Kontakt

FertiCare SE
Radlická 3185/1c , Praha 5, 150 00

Kliniky:
FertiCare Karlsbad Fertility:
Bělehradská 1042/14, Karlovy Vary
FertiCare Prague:
Radlická 3185/1c, Praha 5

© 2014 - 2020 Karlsbad Fertility - FertiCare SE
FertiCare SE is member of the group formed by Universal Clinics S.L.U. and Dr Petr Uher and their respective subsidiaries.