Objednat
Karlsbad Fertility je privátní klinika asistované reprodukce, která již od roku 2007 pomáhá neplodným párům na cestě k dítěti. Díky vysoce odbornému lékařskému týmu s mezinárodní zkušeností a využívání nejmodernějších technologií dosahuje klinika v oblasti úspěšnosti oplodnění nadprůměrných výsledků.

“Naším cílem bylo vybudovat kliniku v centru Evropy, která dokáže nabídnout nejlepší možný servis jak českým tak zahraničním pacientům. Čeští lékaři mají ve světě dobré jméno a Karlovy Vary zase skvělou polohu s dobrou dopravní dostupností ze zahraničí,” říká MUDr. Petr Uher, PhD., zakladatel a vedoucí lékař Karlsbad Fertility, který se oboru asistované reprodukce věnuje více než 30 let jak v ČR, tak v Rakousku či Švýcarsku. “Díky špičkovému týmu a investicím do nejnovějších technologií dosahujeme úspěšnosti oplodnění 70%. To je společně s velmi vysokým standardem péče za příznivých finančních odmínek hlavním důvodem, proč jsme vyhledávanou klinikou pro pacienty z Německa, Velké Británie či Itálie.”

V čele kliniky stojí MUDr. Uher společně s MUDr. Claudií Štuksovou, gynekologem MUDr. Janem Malimánkem a genetikem MUDr. Petrem Lošanem. Právě díky rozdílné specializaci vedoucích lékařů dokáže Karlsbad Fertility na jednom místě nabídnout skutečně komplexní péči související s léčbou neplodností: od dárcovství vajíček a spermií, komplexní diagnostiky poruch plodnosti až po vyšetření dědičných vad a nemocí u rodičovských párů i embryí.

Karlsbad Fertility je držitelem všech akreditací ČIA, norem ISO a povolení činnosti od Státního ústavu pro kontorlu léčiv ČR.

Úvodní slovo MUDr. Petra Uhra

Rozhovor s MUDr. Petrem Uhrem

Podle vedoucího lékaře a spolumajitele kliniky Karslbad Fertility MUDr. Petra Uhra spočívá úspěšná léčba neplodnosti v kombinaci zkušených lékařů a nejkvalitnějšího technologického vybavení. “Spoléhám na špičkové lidi i přístroje. Pokud dnes chcete v reprodukční medicíně dosáhnout těch nejlepších výsledků a dlouhodobě je udržet, ani bez jednoho se neobejdete.”

Celý rozhovor s vedoucím lékařem MUDr. Petrem Uhrem si přečtěte zde.

Informace o odděleních

powered by Lékaři Online

Kontakt

FertiCare SE
Radlická 3185/1c , Praha 5, 150 00

Kliniky:
FertiCare Karlsbad Fertility:
Bělehradská 1042/14, Karlovy Vary
FertiCare Prague:
Radlická 3185/1c, Praha 5

© 2014 - 2020 Karlsbad Fertility - FertiCare SE
FertiCare SE is member of the group formed by Universal Clinics S.L.U. and Dr Petr Uher and their respective subsidiaries.