Objednat
10 DŮVODŮ PROČ KARLSBAD FERTILITY:

1. ÚSPĚŠNOST 70%

Karslbad Fertility nabízí dlouhodobě nadprůměrnou úspěšnost otěhotnění. Více než dvěma třetinám pacientům pomůžeme s jejich problémem a cestu k dítěti. Daří se nám pomoci k dítěti i párům, kteří mají za sebou neúspěšnou terapii v jiných reprodukčních centrech.

2. NEJVĚTŠÍ VÝBĚR DÁRCŮ

Využíváme nejkvalitnější databází dárců v Evropě. Dárci spermií a vajíček jsou vždy mladí a zdraví muži a ženy ve věku do 34 let, většinou studenti nebo mladé matky, kteří před zařazením do databáze musí splnit přísná zdravotní kritéria. Kandidáti procházejí nejen opakovaným vyšetřením genetických poruch a pohlavních nemocí, ale i psychologickými testy.

3. ŽÁDNÉ ČEKÁNÍ

Pro mnoho pacientů, je důležité, aby terapie mohla začít okamžitě. Právě díky spolupráci se špičkovou dárcovkou databází a zajištění všech léčebných oborů všech na jednom místě nemáme na naší klinice žádné čekací lhůty. Navíc dokážeme terapii časově plně přizpůsobit osobnímu i profesnímu životu pacienta.

4. VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Díky týmu odborníků napříč všemi souvisejícími oblastmi medicíny nabízí Karlsbad Fertility komplexní spektrum špičkové péče. Reprodukční medicína, embryologie, genetika, všechny tyto disciplíny nezbytné pro úspěšnou léčbu neplodnosti provádíme na jednom místě tak, aby byl zachován co nejvyšší komfort pacienta.

5. LÉKAŘSKÝ TÝM

Vysoká úspěšnost terapie v Karlsbad Fertility má základ především v kvalitě lékařského týmu. Zakladatel Karlsbad Fertility MUDr. Petr Uher, PhD., je dodnes vedoucím lékařem kliniky. V oboru reprodučkní medicíny pohybuje již 30 let, studoval a působil v Německu, Švýcarsku, Finsku či USA. V čele kliniky stojí společně s MUDr. Petrem Lošanem, předním odborníkem na genetickou diagnostiku a MUDr. Claudií Štuksovou.

6. DŮVĚRA PACIENTŮ

Reprodukční medicína je intimní téma a nelze vždy hovořit o všech detailech léčby. Ale velmi jednoduše se dázměřit celková spokojenost s péčí, kterou Karlsbad Fertility poskytuje a hlavně s výsledkem terapie. Doporučilo by nás 98% našich pacientů.

7. ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE

Úspěchy moderní medicíny jsou závislé na vývoji vědy a technologií. Cílem Karlsbad fertility je být vždy na absolutní špičce v oblasti vybavení a používaných technologií. Jako jedni z prvních v ČR jsme začali nabízet klientům screening všech chromozomů embrya prostřednictvím dříve nedostupné technologie NGS či možnost sledovat vývoj svého dítěte od úplného počátku prostřednictvím Embryoskopu a online streamingu vývoje embrya.

8. CERTIFIKACE

Karlsbad Fertlity striktně dodržuje všechny směrnice EU související s reprodukční medicínou a je držitelem nejvyšší možné certifikace ISO. Standard péče nabízený na naší klinice splňuje ta nejpřísnější kritéria zdravotnické a lékařské péče.

9. TERAPIE ŠITÁ NA MÍRU

Ne každý potřebuje stejný druh léčby, potřeby pacientů mohou velmi odlišné. Proto pro každého pacienta Karslbad Fertility připravujeme individuální plán terapie, jehož cílem je provést pacienta celou léčbou co nejefektivnějším způsobem a tak, aby pocítil co nejmenší zásah do svého každodenního života, komfortu a intimity. Díky tomuto přístupu také každý pacient vždy přesně ví, co ho čeká a kdy.

10. FINANČNÍ VÝPOMOC

Víme, že léčba neplodnosti a související procedury mohou být zatěžující nejen psychicky, ale i finančně. V případě druhého kola terapie nabízíme nejen psychologickou pomoc, ale i ale také různé formy finanční podpory.

powered by Lékaři Online

Kontakt

FertiCare SE
Radlická 3185/1c , Praha 5, 150 00

Kliniky:
FertiCare Karlsbad Fertility:
Bělehradská 1042/14, Karlovy Vary
FertiCare Prague:
Radlická 3185/1c, Praha 5

© 2014 - 2020 Karlsbad Fertility - FertiCare SE
FertiCare SE is member of the group formed by Universal Clinics S.L.U. and Dr Petr Uher and their respective subsidiaries.